Venecja

€ 8.99

€ 11.22

-19.87%

  • Nauja

Modulinė plieninė čerpė "Venecja"

Modulinės plieninės čerpės “Venecja“ – tai novatoriškas ir išskirtinis gaminys stogui dengti. Jis išsiskiria unikalia forma – 5 bangų įdubomis ir  6 viršūnėmis – be to, turi specialiai suformuotus kampus, kurie leidžia lakštus idealiai sudėti ant stogo ir priglausti vieną prie kito. Papildomai įspausta apatinė bangos briauna pabrėžia išskirtinę čerpių formą, o gamykloje padarytos montažinės kiaurymės garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą.

Modulinę plieninę čerpę “Venecja” galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškos D-Matt (struktūra) ir S-Pure. Šie skardos padengimai atlieka ne tik apsauginę funkciją, dar turi didelę dekoratyvinę vertę. Dėl šių savybių modulinė plieninė čerpė “Venecja” tinka kiekvienam klientui ir puikiai atrodys ant kiekvieno pastato stogo.

Novatoriškai modulinei plieninei čerpei “Venecja” sukurtas specialius skardinių apdailos elementų komplektas: plieninė lietaus nuvedimo sistema “Flamingo” ir plieniniai tvoros elementai.

Plieninė stogo danga "Venecja" yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno - švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos.

Stogo danga "Venecja" yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku. Siūlome penkių spalvų Prelaq X-Matt stogo dangą “Venecja”: juoda (015), ruda (384), grafito (455), molio (742) ir vyšninė (757).

 

“Venecija” gaminama iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. iš D-Matt išsiskiria dekoratyvine išvaizda. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros. Siūlome “Venecjos” su D-Matt padengimu spalvas: juoda (9005), grafito (7024), ruda (8017) ir molio (8004).

“Venecja” pagaminta iš Vokiško plieno skardos su specialių 25 μm S-Pure padengimu yra suteikiama iki 20 metų garantija. Siūlome šias “Venecjos” su S-Pure padengimu spalvas: grafito (P724B), antracito (P716B), juoda (P905B), ruda (P817B), molio (P804B), vyšninė (P305B) ir raudona (P311B).

Modulinės plieninės čerpės "Venecja" privalumai:

  • lakštai yra lengvi ir identiški, todėl nesunkiai užkeliami ant stogo ir sujungiami vienas su kitu.
  • ekonomiška transportuoti ir sandėliuoti - ant europadėklo telpa 281,75 m² (350 lakštų).
  • nereaguoja į medinės laikančiosios stogo konstrukcijos džiūvimą ir dėl to atsirandančias jos deformacijas.
  • galimybė lengvai įmontuoti stoglangius ant jau baigto stogo – nereikia išmontuoti visos plokštumos, užtenka ištraukti vieną modulį.

Write your review

Write your review

SusijusiosPrekės

  • Prev