Pruszynski & partneriai

Kiekvienas siūlomas produktas yra pagamintas atskirai, pagal kiekvieną induvidualų užsakymą. Bendrovė ne tik gali pristatyti užsakytas medžiagas, tačiau taip pat siūlo profesionalias konsultacijas apie optimalius konstrukcinius sprendimus ir tinkamų produktų pasiūlymą. Be standartinų parduodamų gaminių įmonė gamina įvairius nestandartinius eleme...

Kiekvienas siūlomas produktas yra pagamintas atskirai, pagal kiekvieną induvidualų užsakymą. Bendrovė ne tik gali pristatyti užsakytas medžiagas, tačiau taip pat siūlo profesionalias konsultacijas apie optimalius konstrukcinius sprendimus ir tinkamų produktų pasiūlymą. Be standartinų parduodamų gaminių įmonė gamina įvairius nestandartinius elementus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus, kurie užtikrina estetiką ir atitinkamas funkcijos atlikimą. Jas uztikrina įmonės naudojamos šiuolaikinės technologijos ir mechanizmai, užtikrinantys medžiagos naudojimo kokybę.

Produkcija pagal "Blachy Pruszynski" turi visus reikalingus techninius ir saugos sertifikatus ir tinka visiems statybos produktams, kurie garantuoja kokybės vadybos sistema PN/EN ISO 9001:2001 Kokybės reikalavimus.

Daugiau
  • Prev