NIKO

Inovatyvus Vokietijos "NIKO" kaminų sistemų gamintojas pasižymintis šiais išskirtiniais privalumais:

Patikimumo ir kokybės etalonu tapę "NIKO" keramikiniai kaminai yra pirmieji ir vieninteliai kaminai rinkoje, kuriems gamintojas suteikia išskirtinę 60 metų rašytinę kokybės garantiją. Tai yra net dvigubai ilgesnis garantinis įsipareigojimas nei d...

Inovatyvus Vokietijos "NIKO" kaminų sistemų gamintojas pasižymintis šiais išskirtiniais privalumais:

Patikimumo ir kokybės etalonu tapę "NIKO" keramikiniai kaminai yra pirmieji ir vieninteliai kaminai rinkoje, kuriems gamintojas suteikia išskirtinę 60 metų rašytinę kokybės garantiją. Tai yra net dvigubai ilgesnis garantinis įsipareigojimas nei daugelio analogiškų keramikinių kaminų sistemų gamintojų rinkoje.

"NIKO" – bene, geriausi ir patikimiausi kaminai Europoje!

"NIKO" vokiškos kaminų sistemos neginčijamai išsiskiria iš kitų savo kokybe ir patikimumu.

Be to, "NIKO" yra apdraudęs savo veiklą ir "NIKO" kaminų sistemas BCA draudimu vienoje didžiausių ir patikimiausių draudimo bendrovių Rytų ir Vidurio Europoje, didesnei kaip 100 000 EUR sumai kiekvienam draudiminiam įvykiui.

Tai neginčijamai patvirtina "NIKO" atsakomybę ir garantinių įsipareigojimų vykdymo užtikrinimą.

Be daugumai įprastų čekiškų TZUS gamybos kontrolės sertifikatų, "NIKO" gamintojas turi: prestižinio Vokietijos Statybų ir Technologijų Instituto - Deutsches Institut für Bautechnik (DIBt) išduotą sertifikatą Z-7.1-3489, patvirtinantį aukščiausią "NIKO" "UNI" kaminų sistemų kokybę."

https://www.youtube.com/watch?v=iqZ9gS5mahY

Daugiau
  • Prev